לקוח סמוי בבתי מלון

מטרת העל של כל בית מלון היא להעניק לאורחיו את חוויית האירוח האולטימטיבית. בכדי להשיג את המטרה הזאת, משקיע בית המלון משאבים עצומים בעיצוב, ניקיון, סדר, תחזוקה, פנאי, בידור, הסעדה וכן הלאה. אלא שתכנון לחוד וביצוע לחוד – היכולת של דרג הניהול בבית המלון לוודא שההנחיות מחלחלות מטה אל פני השטח ויוצאות אל הפועל בדיוק כפי שרואים זאת המנהלים בחזונם היא מוגבלת מאוד, לבטח כאשר מדובר באלפי אורחים בתחלופה גבוהה מאוד. אם חשוב לכם להבין מהי החוויה שאותה חווה אורח טיפוסי בבית המלון שלכם, שירות לקוח סמוי בבתי מלון הוא הפתרון עבורכם.

מהו שירות לקוח סמוי ובפרט בתחום האירוח?

לקוח סמוי הוא למעשה איש מקצוע שמגיע אל העסק שלכם מטעמכם על מנת לבחון את חוויית השירות ולספר לכם מה זה אומר להיות לקוח שלכם, איך זה מרגיש ומה טעון שיפור. לקוח סמוי בבתי מלון הוא למעשה איש מקצוע שבמגיע להתארח בבית המלון שלכם במטרה לבחון את העניין, כך שכל אנשי הצוות המשרתים אותו בזמן שהותו בבית המלון כלל לא מודעים לכך ומבחינתם מדובר באורח ככל אורח אחר. בניגוד ללקוח טיפוסי, לקוח סמוי יהיה בדרך כלל לקוח, שמייצר סיטואציות בהן ניתן לבחון את רמת השירות במגוון מצבים, לבחון את תגובת הצוות ואת החוויה כולה ולחזור אליכם עם דוח מסודר ומקצועי, ממנו תוכלו להפיק לקוחים ולגזור צעדים לביצוע.

לקוח סמוי בבתי מלון

מה תוכלו לעשות עם הדוח שתקבלו?

במסגרת השירות של לקוח סמוי בבתי מלון, יסופק לכם דוח שירכז בתוכו את כל הלקוחות הסמויים שנשלחו אל המלון שלכם, את כל הסיטואציות שהם חוו בו, את תיעוד המקרים, המתודולוגיה ותגובות אנשי הצוות ובסופו של דבר יוצגו בפניכם גם המלצות לגבי נקודות טעונות שיפור כמו גם משוב חיובי היכן שנכון וצריך. דוח מקצועי של גורם מקצועי אמור לספק לכם המלצות קונקרטיות ויישומיות, אותן תוכלו לתרגם לצעדים טקטיים בשטח על מנת להוביל לשיפור השירות ושיפור חוויית האירוח בבית המלון שלכם.

שירות לקוח סמוי הוא שירות בעל חשיבות עצומה, שיכול לחולל שינוי של ממש בכל עסק. חברת M.I.S מתמחה בעריכת מחקרים שיווקיים ותרגומם לכלים יישומיים כאן ועכשיו ובמסגרת זו מציעה לכם שירות לקוח סמוי בבתי מלון, המוצע כיום לעשרות בתי מלון בכל רחבי הארץ. רוצים לקדם את המלון שלכם אל רמת האירוח האולטימטיבית? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-7666477 ונשמח לסייע.

WhatsApp
יש לכם שאלות ..?
מוזמנים לשלוח הודעה.

במידה והנכם מתעניינים במשרה לקוח סמוי/סוקר יש להיכנס ללשונית דרושים ולהגיש מועמדות.