מכון סקרים

ייתכן שעדיין לא יצא לכם לבצע סקר, אבל בחברה בה אנו חיים, כל אזרח מבין היטב את המשמעות של הסקר, את החשיבות שלו ואת היכולת שלו לזהות מגמות בתוך ציבור רחב. העניין הוא שאת הביטוי מכון סקרים אנחנו מכירים בעיקר מרשתות התקשורת, שעושות שימוש נרחב במכונים אלה על מנת לבצע סקרים פוליטיים, בעוד שבפועל, מכון כזה יכול להיות אחד מספקי השירות החשובים ביותר עבורכם, אם אתם מחפשים דרכים לקדם את העסק, להבין טוב יותר את השוק ולהבין טוב יותר מה עליכם לעשות כדי לשפר את השורה התחתונה.

איך מתבצעת העבודה עם מכון סקרים?

כדי לבצע סקר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות למכון המתמחה בתחום הסקרים ולספר לו מה אתם רוצים לבדוק. משם יתחיל תהליך משותף של תכנון הסקר, במהלכו יהיה עליכם למקד את עצמכם סביב השאלות החשובות שאותן אתם רוצים לברר. בהתאם לשאלות אלה, יבנה המכון סקר מקצועי עם שאלות מנוסחות בצורה מקצועית וגם יבנה את התהליך שבו יבוצע הסקר באמצעות הטלפון, הסלולר, האינטרנט, פנים אל פנים או כל מודל אחר. לאחר ביצוע הסקר, יבצע המכון ניתוחים סטטיסטיים של הנתונים שהתקבלו, במטרה לגזור כמה שיותר תובנות וכמובן לספק לכם את כל התשובות שעבורן ביצעתם את הסקר מלכתחילה.

מכון סקרים

כל כמה זמן צריך לבצע סקר?

התדירות של ביצוע סקר הוא עניין סובייקטיבי לחלוטין. אתם יכולים להחליט שנדרש לכם סקר על מנת לברר את עמדות הציבור בעניין ספציפי ובנקודת זמן ספציפית ואתם יכולים להפוך את הסקר לכלי עבודה קבוע, שילווה אתכם לאורך זמן, מה שיספק לכם תובנות רבות עוצמה, לא רק לגבי העמדות בנקודות זמן ספציפית אלא גם על האינטראקציה בינכם ובין קהל היעד שלכם לאורך זמן. בעבודה עם מכון סקרים תוכלו לברר את כל האפשרויות הקיימות ואת כל התועלות שיודעת לספק לכם כל אפשרות. כמו כן, תוכלו לחתום על הסכם שירות ארוך טווח לביצוע סקרים בטכניקות ומודלים שונים, על מנת לבנות תמהיל סקרים שהוא גם אפקטיבי וגם ניתן לביצוע בעלויות סבירות.

חברת M.I.S מתמחה בעריכת מחקרים שיווקיים והפיכתם לכלים יישומיים שמובילים לשיפור בשורה התחתונה של העסק. בכלל זה, מספקת חברת M.I.S שירות מכון סקרים מקצועי עם אפשרות לביצוע סקרים מכל סוג, בכל נושא, בכל ענף ובכל היקף. רוצים לדעת מה חושב עליכם הציבור? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-7666477 ונשמח לסייע.

WhatsApp
יש לכם שאלות ..?
מוזמנים לשלוח הודעה.

במידה והנכם מתעניינים במשרה לקוח סמוי/סוקר יש להיכנס ללשונית דרושים ולהגיש מועמדות.