סוקרים

סקר הוא ללא ספק כלי עסקי בעל חשיבות במעלה ראשונה, במיוחד בעידן התקשורתי והדיגיטלי בו אנו חיים ואשר בו לכל לקוח בודד ישנן ציפיות גבוהות, שאותן אתם רוצים להכיר לפחות סביב קהל היעד שלכם. בעידן שבו אנו חיים, אפשר גם לבצע סקר באינספור דרכים וצורות ודי להזכיר את האפשרות לבצע סקר עוקבים בפייסבוק או באינסטגרם. אלא שסקר הוא לא אמצעי לענות על הסקרנות שלכם, אלא אמצעי להשגת מידע קונקרטי ומהימן, שעל בסיסו ניתן לקבל החלטות שיכריעו את גורל העסק ולשם כך כבר נדרשים לכם סוקרים מקצועיים, שיודעים לספק לכם ערך נרחב הרבה יותר מאשר הלוגיסטיקה של עריכת הסקר.

סוקרים טלפוניים מהבית – האם מדובר באנשי מקצוע?

אז גם אחרי שאמרנו שלצורך ביצוע סקר רציני, שעל תוצאותיו ניתן לבסס החלטות חשובות, יש לבצע את הסקר באמצעות סוקרים, השאלה היא האם מדובר באנשי מקצוע או שאתם יכולים לעשות את זה בעצמכם. ובכן, הדבר החשוב ביותר להבין בנושא של עריכת סקרים הוא, שמדובר בתהליך בעל רכיב לוגיסטי מורכב ובעל רכיב מקצועי מורכב עוד יותר. ישנם היום אמנם לא מעט פתרונות תוכנה, שיכולים לסייע לכם בצד הלוגיסטי של עריכת הסקר (וגם עד רמה מוגבלת מאוד), אבל בכל ההיבט המקצועי, אין מנוס משימוש באנשי מקצוע בדמותם של סוקרים מקצועיים. סוקרים מהבית הם אנשי מקצוע המבצעים את הסקרים באמצעות אמצעים שונים אותם ניתן להפעיל גם מהבית ובכלל זה טלפון, טלפון סלולרי, אינטרנט, שיחות וידאו וכן הלאה, אבל הרמה המקצועית שלהם באה לידי ביטוי במלוא מובן המילה גם במודל זה של עריכת הסקר.

סוקרים

איך מוצאים סוקרים מהבית?

בהמשך למה שאמרנו קודם לכן, על מנת שהסקר שאתם עורכים יבוצע על ידי אנשי מקצוע, ינותח על ידי מקצועני סקרים וסטטיסטיקה וישמש אתכם לצורך קבלת החלטות מכריעות, חשוב מאוד שלא תגייסו סוקרים טלפוניים מהבית באמצעות לוחות דרושים, אלא תעזרו בחברות המספקות שירותי סקרים ובכלל זה גם מעמידות לרשותכם את כוח האדם המקצועי הנדרש לצורך ביצוע הסקר. מאחר וניהול סקר מקצועי, שעליו ניתן להתבסס לקבלת החלטות אינו מתחיל ונגמר בגיוס סוקרים מהבית, חברות אלה תוכלנה לספק לכם חבילה מקצועית שלמה, החל מתכנון הסקר, דרך ביצוע הסקר עצמו וכלה בניתוח תוצאות הסקר לכדי תשתית שעל בסיסה ניתן יהיה לקבל החלטות.

חברת M.I.S מתמחה בביצוע מחקרים שיווקיים מכל הסוגים ובכלל זה גם סקרים לכל מטרה ובכל היקף. לרשותנו צוות של סוקרים המבצעים את הסקרים בכל המודלים הקיימים, לרבות מפגשים פנים אל פנים, ראיונות עומק, סקרים טלפוניים, בין היתר באמצעות סוקרים מהבית, שעברו הכשרה מלאה ויודעים לערוך את הסקר בכפוף למטרותיו ולרגישויות הייחודיות לו. רוצים לשמוע עוד על השירותים שלנו? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-7666477 ונשמח לענות על כל שאלותיכם.

WhatsApp
יש לכם שאלות ..?
מוזמנים לשלוח הודעה.

במידה והנכם מתעניינים במשרה לקוח סמוי/סוקר יש להיכנס ללשונית דרושים ולהגיש מועמדות.