סיפורי הצלחה

שם הלקוח: רנואר

פעילות החברה/תחום עיסוק החברה: קבוצת רנואר היא קמעונאית אופנה מובילה המפעילה את רשתות האופנה של המותגים רנואר ו- Twentyfourseven הפרוסים בפריסה ארצית מלאה. מרבית נקודות המכירה אותן מפעילה הקבוצה כיום הן חנויות בבעלות הפועלות לצדו של מערך זכיינות. הקבוצה מעסיקה כ- 1300 עובדים, מתוכם כ- 1000 הממוקמים בנקודות המכירה הפרוסות ברחבי הארץ.

הצורך העסקי של החברה:

החברה פועלת בשוק תחרותי מאתגר, הן מצד מתחרות "קלאסיות" והן מצד אתרי אופנה המציעים רכישת פרטי אופנה on-line.
מעבר לאיכות המוצרים הבלתי מתפשרת, החברה פועלת על מנת לספק ללקוחותיה חוויה "אחרת", הן בבחינת נראות החנויות וחווית השהייה בהן, אך בעיקר על ידי השירות יוצא הדופן לטובה הניתן בהן.
החברה מאמינה כי חווית קניה הנוצרת על ידי שילוב של אווירה ייחודית ושפת שירות מזוהה תתרום להמשך מיצוב מותגי החברה כמובילים בתחומם ולשביעות רצון לקוחותינו.
בשל המספר הרב של הסניפים, הכמות הענפה של העובדים והלקוחות אשר עוברים בחנויות מדי יום נזקקנו לגורם מקצועי ובעל ניסיון אשר יסייע ביצירת סטנדרטיזציה של חווית קניה ושירות בקרב מנהלי הסניפים והעובדים, שישמש כ"עין מפקחת בשטח"
על מנת לוודא את קיום הסטנדרטים, שידווח בזמן אמת על חריגים ושיצביע בקביעות אחר הנקודות אותן נדרש לשפר/לשמר תוך מתן כלים והמלצות.

הפתרון של M.I.S

פנינו לחברת M.I.S וכבר מהתחלה הבנו כי לא מדובר בעוד ספק אלא בשותף לדרך. M.I.S ציוותה לנו מנהל פרויקטים אישי אשר הבין את צרכי החברה והציע לנו לענות עליהם באמצעות טכניקת "הלקוח הסמוי"
. M.I.S סייעה לנו לייצר סטנדרטיזציה רשתית והביאה אותה לידי ביטוי בטופס בקרה ייחודי. כבר בהתחלה הפעילות נחלה הצלחה.
קיבלנו תמונת מצב על המתרחש בסניפים, נחשפנו באופן ישיר לחולשות והחוזקות שלהם וקיבלנו לידינו כלי המסייע לנו להיות בשליטה. M.I.S סיפקה לנו (וממשיכה לספק) כלים והמלצות להטמעת נהלים קיימים וחדשים, לשיפור החולשות ולשימור החוזקות ולעידוד המנהלים והעובדים למצוינות.

התוצאות

פעילות הלקוח הסמוי הפכה לחלק בלתי נפרד ממערך השירות של החברה.
מנהלי ועובדי החברה לוקחים ברצינות יתרה את דוחות הבקרה, לומדים אותם ומפיקים מהם לקחים. M.I.Sלוקחת חלק פעיל בישיבות מנהלים, מסייעת לנו, באמצעות כלים קונקרטיים, לשמר את החוזקת ולשפר את החולשות.
השירות אותו נותנת לנו M.I.S מסייע לנו להמשיך להוביל את שוק האופנה בישראל, ביחוד בתקופה מאתגרת זו ואנו רואים בו ערך רב.

WhatsApp
יש לכם שאלות ..?
מוזמנים לשלוח הודעה.

במידה והנכם מתעניינים במשרה לקוח סמוי/סוקר יש להיכנס ללשונית דרושים ולהגיש מועמדות.