סקרי שביעות רצון רציפים

סקרים רציפים

סקר הוא כלי חשוב, המשמש במגוון רחב של תחומים וארגונים החל ממפלגה פוליטית ועד ארגון עסקי. לסקר יכולות להיות שתי מטרות מרכזיות. פעם אחת, לקבל תמונת מצב בנקודת זמן ספציפית ופעם שנייה, לקבל תמונת מצב עדכנית ודינמית לאורך זמן לצורך זיהוי מגמות. בכל מה שקשור לניהול עסק, סקרים רציפים הוא פתרון שיכול לסייע לכם מאוד בהבנת השוק, בהבנת היחס של השוק אליכם ובזיהוי סוגיות שדורשות את טיפולכם על בסיס קבוע במטרה לשמור על הקיים ולהמשיך לצמוח ולשפר את השירות ללקוח.

מהם סקרים רציפים?

ובכן, סקר רציף הוא סקר שמבוצע בתדירות קבועה לאורך זמן ולא על בסיס חד פעמי. סקר כזה הופך למעשה לתהליך עסקי כמו כל התהליכים העסקיים האחרים המתנהלים בעסק שלכם והוא מיועד לסייע לכם לקבל פידבק מהשוק ולהגיב בהתאם. כך למשל, אחד מסוגי הסקרים השכיחים ביותר בעולם הסקרים הרציפים הוא סקרי שביעות רצון רציפים. סקרים אלה מיועדים למדוד את שביעות הרצון של הלקוחות מן השירות שאתם מעניקים להם ומחוויית העבודה שלהם איתכם לאורך זמן ולרוחב השוק. מרבית בתי העסק כלל אינם מודעים לכלי הסקר ככלי עסקי אפקטיבי ורבים אחרים משתמשים בו ככלי לניהול משברים לצורך הערכת נזקים. בפועל,סקרים רציפים מאפשרים לכם לשמר מגמה קבועה של צמיחה ושיפור מתמיד בסביבה תחרותית נוקשה. באמצעות סקר רציף תוכלו לזהות מגמות שיפור או ירידה ברמת הביצועים ובכלל זה ברמת השירות ולבצע את התיקונים הנדרשים בזמן. הסקר הרציף גם מסייע לכם למקד ולתעדף את המאמצים והמשאבים בשיפור השירות על בסיס פירוט הכשלים שנמצאו בסקר.

סקרי שביעות רצון רציפים

מי מבצע סקרים כאלה?

ככלל, כדי להעניק לעסק שלכם את הסיכוי להשתפר ולצמוח על בסיס סקירת השוק והאינטראקציה שלכם איתו, חשוב שהסקרים יבוצעו על ידי מומחים בעולם הסקרים בכלל ומומחים בסקרים עבור המגזר העסקי בפרט. סקרי שביעות רצון רציפים למשל, צריכים להיבנות בהתאמה מלאה לעסק הספציפי ולסוג האינטראקציה שלו עם השוק והם צריכים גם להתעדכן מעת לעת בהתאם לשינויים בשוק, בעסק ובסטנדרטים שרוצה העסק להחיל. יצירת סקרים רציפים היא יצירה של גוף חי ודינמי שמניע את העסק שלכם קדימה וכל שאלה בו צריכה לעבור חשיבה מעמיקה, תכנון ובקרה של מומחים בביצוע סקרי שביעות רצון רציפים.

חברת M.I.S מתמחה בעריכת מחקרים שיווקיים והפיכתם לכלים יישומיים של צמיחה ושיפור. בכלל זה, מציעה לכםחברת M.I.S את האפשרות לבסס תהליך עסקי מתקדם של עריכת סקרים רציפים בכל נקודות המגע שלכם עם השוק, לרבות נוסחים מרובים ונוסחים דינמיים המתעדכנים באופן רציף להשגת המידע המהימן והאפקטיבי ביותר לעסק שלכם. לקבלת פרטים נוספים והזמנות, צרו קשר עוד היום בטלפון 09-7666477.

WhatsApp
יש לכם שאלות ..?
מוזמנים לשלוח הודעה.

במידה והנכם מתעניינים במשרה לקוח סמוי/סוקר יש להיכנס ללשונית דרושים ולהגיש מועמדות.