סקר משוב

זה עתה סיפקתם שירות או סגרתם עסקה עם לקוח, הלקוח קיבל את המוצר או השירות וכעת אתם רוצים לברר איתו איך עברה עליו החוויה של להיות לקוח שלכם – האם הוא מרוצה, האם הוא מאוכזב, האם ישנם אלמנטים שונים שהיה רוצה שיתנהלו אחרת, האם יש לו דברים כלליים לומר לכם על החוויה שלו, האם יחזור ויעשה איתכם עסקים בעתיד וכן הלאה. בדיוק למטרה הזאת נועד סקר משוב.

מהו סקר משוב ואיך זה עובד?

משוב הוא אחד הכלים החשובים ביותר לצמיחה והתפתחות של כל ארגון, החל מאדם בודד, דרך עסק קטן וכלה בחברה בינלאומית גדולה. אנחנו פועלים מול העולם על פי מיטב השיפוט שלנו ובהנחה שהדברים מתנהלים כפי שאנחנו מתכננים שהם יתנהלו. מה שאנחנו לא יודעים זה האם העולם אוהב את ההתנהלות שלנו, האם ההתנהלות שלנו תורמת לנו או מזיקה לנו והאם החזון שלנו בא לידי ביטוי בשטח אם לאו. משוב הוא כלי שנעשה בו שימוש בכל ארגון ואפילו ברמת הפרט והוא מיועד לספק פלטפורמה לעולם, לספר לנו מה הוא חושב עלינו.

סקר משוב היא בדיוק הפלטפורמה שתסייע לכם להטמיע את כלי המשוב כחלק אינטגרלי ובלתי נפרד מתרבות הניהול שלכם ואת הסקר הזה תוכלו לבצע בכמה וכמה צורות. ניתן לבצע סקר אחד גדול בנקודת זמן מסוימת, ניתן לבצע סקר אחרי כל עסק וכל מתן שירות וניתן לבצע סקרים חוזרים בתדירות מסוימות, בהיקפים מסוימים וסביב נושאים שונים ומשתנים. את הסקר ניתן לבצע בצורה טלפונית, באמצעות סמס, באמצעות שאלון אינטרנטי, אפליקציה או כל פלטפורמה אחרת שנוחה ללקוח ויעילה לכם.

סקר משוב

מי מבצע סקרים כאלה?

סקרי משוב הם סקרים שניתן ליישם בשלל צורות ודרכים והאתגר האמיתי בהם נובע מהתכנון שלהם, מהאופן בו משכנעים את הלקוח לתת לכם משוב, מהדרכים העומדות לרשותו בכדי להעניק לכם את המשוב הזה ומהשאלות הספציפיות שעליהן הוא נדרש לענות בכדי לספק לכם משוב אפקטיבי, שתוכלו ללמוד ממנו ולהפיק ממנו לקחים. לשם כך נדרשת חברה מקצועית ובעלת ניסיון בדיוק בתחום הזה.

חברת M.I.S היא חברה ותיקה ומקצועית, המתמחה בעריכת מחקרים שיווקיים ותרגומם לכלים יישומיים וצעדים לביצוע. לחברה מגוון רחב של מתודולוגיות, שיטות וכלים לעריכת סקר משוב בכל תחום, לכל ארגון, בכל ענף ובכל מודל משוב. אם חשוב לכם לדעת מה הלקוחות שלכם חושבים עליכם, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-7666477 ונשמח לסייע.

WhatsApp
יש לכם שאלות ..?
מוזמנים לשלוח הודעה.

במידה והנכם מתעניינים במשרה לקוח סמוי/סוקר יש להיכנס ללשונית דרושים ולהגיש מועמדות.