סקר עובדים

כשאתם רוצים להשיג פרט מידע ספציפי מבלי שיש לכם את היכולת להשיג אותו בעצמכם, אתם נעזרים במשרד חקירות פרטיות. כשאתם רוצים להשיג מידע נרחב ביחס לציבור רחב, הפתרון הנכון עבורכם הוא סקר ואת הסקר הזה תוכלו לערוך גם כדי ללמוד מה חושב עליכם השוק, אבל גם מה חושבים עליכם העובדים. למה נועד סקר עובדים ומה תוכלו ללמוד ממנו? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

מהו סקר עובדים ולמה הוא טוב?

עבור רובם המכריע של העסקים והארגונים, המשאב היקר והחשוב ביותר הוא משאב העובדים. העובדים הם אלו שמניעים את גלגלי העסק ומניעים אותו אל מטרותיו. תפקוד לא תקין של העובדים והעסק ירגיש את זה מייד ובגדול בשורה התחתונה. תפקוד תקין של העובדים וגם זה יורגש בשורה תחתונה בצורה מובהקת. סקר עובדים הוא סקר שנועד לאפשר לעובדים שלכם להגיד את אשר על ליבם, לספר לכם מה מפריע להם, מה טוב להם, מה הם חושבים שאפשר לשפר וכדומה. העובדים שלכם הם האנשים שיודעים את העבודה בעסק שלכם בצורה הטובה ביותר וברזולוציה הגבוהה ביותר. אלו הם גם האנשים ששביעות הרצון שלהם צריכה לעמוד בראש מעייניכם והיכולת שלהם לדבר איתכם דרך הסקר ורצוי שגם לראות את ההשלכות של זה בשטח, היא יכולת סופר חשובה להם ומשפיעה מאוד על התפקוד שלהם ובהמשך לכך גם על העסק עצמו.

סקר עובדים

איך עורכים סקר של עובדים?

לכאורה, כל אחד יכול לבצע סקר בקרב העובדים שלו. כל מה שצריך זה לחשוב על כמה שאלות, להדפיס על נייר או אפילו לשלוח סקר דיגיטלי במייל לכלל העובדים. אלא שבפועל, מערכת היחסים שלכם מול העובדים צריכה להתנהל בצורה זהירה ומקצועית ולא פחות חשוב מכך, גם יעילה. כשאתם עורכים סקר עובדים אתם רוצים להיות בטוחים שאתם שואלים את השאלות הנכונות בצורה הנכונה ושאתם סוקרים את העובדים שלכם בתדירות הנכונה. לשם כך נדרש גורם מקצועי, שיבנה עבורכם את הסקר, שינהל אותו עבורכם ושגם יוודא שהסקר תומך במערכת היחסים שלכם עם העובדים, ולא פוגע בה.

חברת M.I.S היא חברה ותיקה ומקצועית, המבצעת מחקרים שיווקיים לעשרות רבות של ארגונים בישראל ומסייעת בהפיכתם לכלים יישומיים מכווני מטרות ומוטי תוצאות. אצלנו ב-M.I.S תוכלו להזמין סקרי עובדים נקודתיים או רציפים, טלפוניים, דיגיטליים או פנים אל פנים – כל סוגי הסקרים סביב כל השאלות שמטרידות אתכם מול העובדים. רוצים לשמוע עוד? פנו אלינו עוד היום בטלפון 09-7666477 ונשמח לסייע.  

WhatsApp
יש לכם שאלות ..?
מוזמנים לשלוח הודעה.

במידה והנכם מתעניינים במשרה לקוח סמוי/סוקר יש להיכנס ללשונית דרושים ולהגיש מועמדות.