שירות לקוח סמוי

דוח לקוח סמוי

יש לכם אסטרטגיה ברורה מאוד לגבי הממשק בין המנהלים והעובדים בארגון ובין הלקוח וייתכן שגם השקעתם לא מעט משאבים בהכשרות בתחום זה, אבל איך תוכלו לדעת מה באמת קורה בשטח? איך תדעו עד כמה יעילים העובדים שלכם מול הלקוחות? עד כמה הם יודעים לדחוף למכירה ועד כמה הם מקפידים להעניק שירות ללא דופי? בדיוק למטרה הזאת נועד שירות לקוח סמוי.

מהו לקוח סמוי ולמה הוא נועד?

מה הייתם עושים אם הייתם רוצים לבחון איך מתרחשים הדברים בעסק שלכם, בשטח? הייתם שולחים אדם מטעמכם שיציג את עצמו כלקוח, יחווה את החוויה האותנטית של לקוח בעסק שלכם ויבוא לדווח לכם איך זה להיות לקוח שלכם – זהו בדיוק לקוח סמוי וזוהי המהות של שירות לקוח סמוי. אלא שבכדי לקבל דוח לקוח סמוי מקצועי, שממנו תוכלו באמת לגזור תובנות אפקטיביות וצעדים יעילים לביצוע, חשוב שהאדם הזה יהיה איש מקצוע, שהוא יפעל על פי מתודולוגיה סדורה וגם ידע לתעד את החוויה כולה על מנת שניתן יהיה לנתח אותה בצורה יסודית. זאת הסיבה שבכדי לבחון איך הדברים מתנהלים בעסק שלכם, אתם רוצים להיעזר בגורם מקצועי שמספק את השירות של לקוח סמוי וגם יכול לספק לכם דוח נרחב על כל הממשק בין העובדים והמנהלים שלכם ובין הלקוחות שלכם לרוחב העסק ובהזדמנויות וסיטואציות שונות ומגוונות, בהן באמת ניתן לבחון את איכות השירות ואת מהות החוויה של לקוח בעסק שלכם.

שירות לקוח סמוי

מה כולל הדוח?

דוח לקוח סמוי הוא דוח שאותו ממלא איש המקצוע שהיה בשטח ובחן את חוויית הלקוח בעסק שלכם. הדוח עצמו כולל בתוכו את תיאור המקרה, את רכיבי השירות הספציפיים שנבחנו, את המתודולוגיה שיושמה בתהליך ואת התוצאות. כמו כן, דוח כזה יכלול גם נקודות חיוביות ונקודות טעונות שיפור ובסך הכל יציג לכם המלצות לגבי הצעדים הבאים שאותם יהיה עליכם לבצע על מנת לשפר את רמת השירות ללקוחותיכם. בבחירת ספק מקצועי של שירות לקוח סמוי, תוכלו להיות בטוחים שהדוח שיימסר לכם יוכל להעניק לכם ערך רב מאוד בשיפור השירות ובהמשך לכך גם שיפור השורה התחתונה של העסק.

חברת M.I.S מתמחה בעריכת מחקרים שיווקיים ומינוף שלהם לכדי כלים יישומיים מכווני מטרה ומוטי תוצאה. בחברת M.I.S תוכלו למצוא צוות מומחים בתחום המחקרים השיווקיים ואנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחום של מחקרי לקוח סמוי לכל סוגי בתי העסק ולכל הארגונים בכל גודל ובכל ענף. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-7666477.

WhatsApp
יש לכם שאלות ..?
מוזמנים לשלוח הודעה.

במידה והנכם מתעניינים במשרה לקוח סמוי/סוקר יש להיכנס ללשונית דרושים ולהגיש מועמדות.